WORKSHOP

Uluslararası workshoplar yapıyoruz.


Mesela özel mutfakların atölyelerini, o bölgenin insanlarının verdiği eğitimle, spesifik bir alan üzerine yapılan workshopları o işin uzmanıyla yapıyoruz; İtalyan mutfağını İtalyanlardan, diğer ülke mutfaklarını kendi vatandaşlarından, şarap tadımlarını sommelier veya degüstatörlerden, sinema workshoplarını işin uzmanlarından öğreniyoruz. Yaptığımız workshoplar yetmiyor hemen ardından bu uzmanlar ve katılımcılarla, öğrendiklerimizi uygulayabileceğimiz after party'ler yapıyoruz.


WORKSHOPARTY

Bir yerin mutfağını oralılardan öğrenmek için yaptığımız bir atölyedir. Mesela İtalyan makarnasını bir İtalyan'dan öğrenip yapıyoruz; önce hamurunun nasıl yapıldığını öğreniyoruz, sonra özel makarna kesme bıçaklarımızı alıp nasıl kesileceğini, nasıl pişireceğimizi ve tabii işin inceliklerini. Sonra yaptığımız makarnaları oturup yemiyoruz! Onu, yanında güzel bir sosla, daha sonra sevdiklerimize pişirmek için ayırıp önceden bizim için hazırlanmış olan el yapımı makarnaları hep birlikte, afiyetle, güzel müziklerle, İtalyan şaraplarıyla, eğlenerek yiyoruz. Bunun için buna yalnızca bir 'workshop' demedik, Workshoparty ismini koyduk!ONLINE MUTFAK WORKSHOPU

Yeni online düzenimizin içinde başlattığımız workshoplardır. İtalyan tariflerini bir İtalyan ile birlikte pişirebilir, ince detayları onlarla konuşarak öğrenebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek workshoplardan haberdar olabilir; kayıt olarak malzeme listesi ve Zoom giriş bilgilerini alabilir ve kendi mutfağınızda bir İtalyan ile yemek yapabilirsiniz:)